VZWD-L-M22C-M-G14-30-V-2AP4-15-R1 – Selenoid valf
Stok kodu: 4052568234676-1491938 Kategoriler:
Açıklama
Tasarım : direkt kumandalı popet valf
Çalıştırma türü : elektrikli
Sızdırmazlık prensibi : yumuşak
Montaj konumu : herhangi bir
Montaj türü : Hat kurulumu
Bağlantı rakoru : G1/4
Elektrik bağlantısı : A formu Soket EN 175301-803 uyarınca kare tasarım
Nominal genişlik : 3 mm
Valf fonksiyonu : 2/2 kapalı tek bobinli
Manuel kumanda : yok
Akış yönü : tersine çevrilemez
Bağlantı elemanı PN nominal basınç : 100
Basınç farkı : 0 MPa
Basınç farkı : 0 Bar
Basınç farkı : 0 000032
Bobin karakteristik değerleri : 110 V AC: 50/60 Hz, toplama gücü 19,0 VA, tutma gücü 16,0 VA
Yalıtım maddesi sınıfı : F
İzin verilen gerilim dalgalanmaları : +/- 10%
Devreye girme süresi : 100%
Geri alma türü : mekanik yay
Kontrol türü : doğrudan
Sembol : 00992979
Akışkan basıncı : 0 MPa … 1.5 MPa
Akışkan basıncı : 0 Bar … 15 Bar
Akışkan basıncı : 0 000032 … 217.5 000032
Maks. viskozite : 22 mm2/s
Akışkan sıcaklığı : -10 °C … 80 °C
Ortam sıcaklığı : -10 °C … 35 °C