CLR-50-20-G-P-A – Doğrusal/döner kilitleme
Stok kodu: 4052568168896-535461 Kategoriler:
Açıklama
Toplam strok : 41 mm
Piston çapı : 50 mm
Piston mili diş ölçüsü : M10
Sıkma stroku : 20 mm
Sönümleme : Esnek sönümleme halkaları/plakaları iki taraflı
Montaj konumu : herhangi bir
Tasarım : Piston Piston mili Silindir boru
Konum algılama : yaklaşım sensörü için
Dönüş yönü : düz
Sembol : 00991217
Çalışma basıncı : 2 Bar … 10 Bar
Çalışma şekli : çift etkili
İşletim ortamı : ISO 8573-1:2010 [7:4:4] uyarınca basınçlı hava
İşletim / kontrol ortamı hakkında not : Yağlı işletim mümkün (diğer işletimde gerekli)
Korozyon direnci sınıfı KBK : 2 – orta derece korozyona maruziyet
LABS uygunluğu : VDMA24364-B2-L
Ortam sıcaklığı : -10 °C … 80 °C
0,2 MPa’da (2 bar, 29 psi) efektif sıkma kuvveti : 271 N
0,4 MPa’da (4 bar, 58 psi) efektif sıkma kuvveti : 508 N
0,6 MPa’da (6 bar, 87 psi) efektif sıkma kuvveti : 716 N
Sabitleme parmağı vidası maks. sıkma torku : 47 Nm
0,6 MPa’da (6 bar, 87 psi) teorik sıkma kuvveti : 990 N